KOTŁY NA BIOMASĘ
KOTŁY NA BIOMASĘ
Kotły na biomasę to szeroka gama rozwiązań różnych producentów. Oferujemy produkty firm, które od lat zajmują się produkcją kotłów spalających biomasę drzewną i rolniczą. Producenci Ci stale wprowadzają innowacyjne rozwiązania podnoszące wydajność procesu spalania jak i podnoszące komfort obsługi. W naszej ofercie kotłów na biomasę znajdują się kotły z palnikiem ceramicznym, z rusztem wibracyjnym, z rusztem schodkowym. Są to już sprawdzone standardowe rozwiązania stosowane przez naszych producentów kotłów. Tak samo jak i sonda lambda, która jest już standardem zawartym w cenie oferowanych przez nas kotłów. Zdecydowana większość oferowanych przez nas kotłów na biomasę wyposażona jest w automatyczne usuwanie popiołu. Szeroki zakres mocy zawarty w naszej ofercie kotłów od 8 kW do 1000 kW pozwala dobrać rozwiązania właściwie dla każdego klienta, który chce oprzeć produkcję ciepła o lokalne zasoby biomasy. Dla zainteresowanych dobierzemy kocioł dla każdego rodzaju biomasy i dla budynku każdej wielkości.
ak
Oferujemy kotły na biomasę polskiej firmy Greń i austriackich firm Greentech i Fröling.
Producenci ci stale dbają aby ich kotły odpowiadały nie tylko normom krajowym ale spełniały normy UE. Dla przykładu wszystkie oferowane przez nas kotły na pellet drzewny spełniają rygorystyczne wymagania nowej normy EN 303-5:2012 dla kotłów na paliwa stałe. Dlatego mają one uznanie u klientów w całej Europie.
ak
Szeroka gama ich produktów pozwala dobrać kocioł dla każdego rodzaju biomasy oraz wybrać odpowiednio te rozwiązania techniczne aby cena kotła była równie przyjazna jak jego eksploatacja.
ak
Jako producent agropelletu i agrobrykietu oraz dostawca pelletu drzewnego staramy się na płaszczyźnie zrównoważonego rozwoju współpracować z innymi lokalnymi producentami pelletu drzewnego i agropelletu na Lubelszczyźnie tak, aby ceny pelletu drzewnego i agropelletu oraz agrobrykietu były jak najtańsze dla naszych klientów a koszt transportu był zoptymalizowany. Dlatego dla naszych klientów oferujemy dostawy pelletu drzewnego, agropelletu i agrobrykietu w stałych cenach w sezonie grzewczym.
ak
Lubelskie powinno oprzeć się na własnym potencjale biomasy i wspierać swoją lokalną oraz indywidualną energetykę wykorzystującą w ramach zrównoważonego rozwoju lokalne potencjały źródeł odnawialnej energii. Będziemy wówczas chronili to czym jeszcze możemy się chwalić czyli czyste powietrze i „zdrowe mieszkanie” w pięknych okolicach. Dlatego zapraszamy do zapoznania się nie tylko z naszą ofertą kotłów na biomasę i wyposażenia kotłowni ale również z innymi rozwiązaniami dla sektora OZE.
ak